Záře mosazné stojací lampy KARE Design s 5 světly Amber

Jestli hledáte elegantní svítidlo pro váš interiér, nemusíte hledat dál. Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel od značky KARE Design je ideální volbou pro váš obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu. Svítidlo se skládá z pěti kulatých světelných zdrojů s krásnými skleněnými stínidly a mosaznou kostrou. S touto lampou vytvoříte v místnosti příjemnou atmosféru, kterou budete milovat.

KARE DESIGN Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel

Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel je vhodná do stylových i moderních interiérů. Její kostra je vyrobená z kvalitní oceli, která poté byla potažena elegnatní mosazí. Krása této lampy tkví v tom, že se skvěle hodí s okolním designem. Když se rozsvítí, osvětluje místnost krásným a harmonickým světlem. Když svítidlo vypnete, je stále krásným doplňkem, který Váš interiér doladí.

Pro větší pohodlí a jednoduché ovládání je lampa opatřena nožním spínačem umístěným na kabelu.

Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel od značky KARE Design

Mosazná stojací lampa v krásném designu

Tato svítidla jsou elegantní výstavní kousky i během dne, kdy nesvítí. Jejich nadčasový design s moderním vzhledem je vytvořený v tradici italského designu. Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel je velmi masivní a má kvalitní provedení. Má sice více světel než běžné stojací lampy, ale zároveň se skvěle hodí k moderním i starším nábytkovým kusům.

Hodně světelných zdrojů místnost zútulňuje a dodává jí styl. Krásná stojací lampa s pěti světelnými zdroji uspořádanými v různých výškách vyzařuje lichotivé, harmonické světlo. Vysoce kvalitní materiály dělají z lampy elegantní výstavní kousek i během dne, kdy nesvítí.

Detail mosazné stojací lampy KARE Design s 5 světly Amber

Proč se rozhodnout pro stojací lampu Five Balls Amber Brass

  • Velká stojací lampa má pět mosazných ramen se skleněnými koulemi jako stínidly
  • Jemně tónované sklo stínidel poskytuje měkké, lichotivé osvětlení.
  • Vyzařuje příjemné okolní světlo v jakékoliv místnosti a zároveň působí dekorativně.
  • Design s pěti skleněnými stínidly ve vzhledu mýdlové bubliny je velice jednoduchý a působivý.
  • Třpyt mat