Wenko Soda – Pohodlné a kvalitní WC sedátko v provedení 45 x 37,5 cm

Kdo má rád originální a veselé doplňky, ten se nudným bílým záchodovým prkénkem rozhodně nepotěší. Obrázkovým WC sedátkem značky Wenko vybočíte ze zajetých kolejí všedního dne a užijete si příjemné prostředí na každém kroku.

Wenko Soda

Vybrat kvalitní sedátko se vyplatí

Není nic horšího, než se snažit vydržet na nepohodlném záchodovém prkénku. Bolest zad a nepříjemné pocity jsou něčím, co si opravdu nikdo nepřeje. Kvalitní WC sedátko může být řešením. A pokud navíc vyberete takové, které zajišťuje nejen pohodlí, ale také vás bude těšit svým originálním designem, pak už se vám lyžička v záchodě nebude zdát tak nesnesitelná, jako dříve.

Nejlepší volba, kterou si můžete vybrat, je právě Wenko Soda. Sedátko, kde se spojuje kvalita s designem. Sedátko v provedení 45 x 37,5 cm přesně padne na většinu záchodových mísek a navíc bude působit skvěle i ve vaší koupelně.

Jak Wenko Soda funguje v praxi?

Kvůli své kvalitě a dlouhé životnosti doporučujeme Wenko Soda jako skvělou investici do vaší koupelny. Na rozdíl od levnějších alternativ se u tohoto sedátka po letech používání nezačnou objevovat praskliny a sedátko zůstane pevně na záchodové míse i po mnoha letech trvání. K tomu přidáme skvělý design a kvalitní materiály, ze kterých se sedátko vyrábí.

Sedátko Wenko Soda je vyrobeno z tvrzeného dřeva a vysoce kvalitního plastu a navíc má novou ochranu proti vlhkosti. Díky této ochraně je možné sedátko snadno čistit a zůstává hygienicky čisté a bez mikrobů.

Chci to hned!

Pokud vás přesvědčilo vše, co jste právě četli, a také chcete mít v koupelně kvalitní a zároveň originální sedátko, nakupte si hned! Sedátko Wenko Soda si můžete objednat přímo na stránkách www.naradi-cz.cz s kódem produktu 4197.

Nenechte si ujít možnost mít v koupelně pohodlné a kvalitní sedátko, které bude zvolena králem mezi všemi záchodovými prkénky. Wenko Soda vám umožní si užívat váš pobyt v koupelně v maximálním pohodlí a navíc budete mít pěkný vzhled, který si můžete přizpůsobit podle vaší koupelny a vašich představ. Tak neváhejte a nakupte si Wenko Soda ještě dnes!

Zdroj: https://www.naradi-cz.cz/produkt/wc-sedatko-wenko-soda-45-x-37-5-cm