Vyvážený komfort s jídelním křesílkem LYRA v zeleném sametu

Jsou situace, kdy chceme být pohodlní a přitom styloví. Někdy chceme pracovat na stolu nebo strávit večer s přáteli u jídla. V takových případech by nás mohlo zaujmout moderní křesílko LYRA ve zeleném sametu. Jeho ergonomický tvar zajišťuje pohodlné sezení, zatímco atraktivní design může krásně kombinovat s interiérem vaší místnosti.

Stylový design s praktickými vlastnostmi

Křesílko LYRA má specifický vzhled, který určitě přitáhne pozornost. Kombinace zelené barvy sametu a černého nástřiku na kovových nohách vytváří harmonický celkový dojem. Židle se hodí do moderních, ale i do vintage interiérů. K jídlu je vhodné využít jídelní stůl v podobné barevnosti nebo kontrastní barvy.

K základním vlastnostem LYRA patří vysoké opěradlo s područkami, které usnadňují pohodlné sezení. Toto křesílko zajistí vašemu tělu maximální komfort.

Vysoká kvalita a pevnost

Křesílko LYRA je vyrobeno s důrazem na kvalitu a pevnost. Jeho nosnost činí 110 kilogramů. Toto vyvážené křeslo je navíc velmi snadné používat, což zajišťuje praktickost v posledním detailu.

Sametová tkanina, kterou je křesílko potaženo, je velmi příjemná na dotek a dobře se udržuje. Ocelové kónické nohy jsou vyrobeny s práškovým nástřikem. Tyto prvky zajišťují, že křesílko LYRA má dokonalou stabilitu a pevnost.

Rozměry a další parametry křesílka LYRA

Zvažte detailní rozměry tohoto křesílka, abyste se ujistili, zda bude odpovídat vašim potřebám:

Šířka: 56 cm

Hloubka: 56 cm

Výška: 80 cm

Výška sedu: 46 cm

Křesílko LYRA je kvalitním produktem, který se přizpůsobí vašim potřebám. Zajistí, že se budete cítit pohodlně a stylově zároveň. Pokud chcete zjistit více informací o křesílku, navštivte naše stránky na adrese www.brega.cz/produkt/jidelni-kresilko-lyra-samet-zelena.

Křesílko LYRA v zeleném sametu

Krásné provedení, pohodlné sezení a moderní design – to je to, co křesílko LYRA nabízí. Vyberte si tento produkt a užijte si nádherné sezení.