Vychutnejte si pohodlí s polohovacím lehátkem Montana bílé barvy vyrobeným z umělého ratanu


Konstrukce lehátka odolává povětrnostním vlivům a nerezaví

Zahradní lehátko je perfektním doplňkem pro každou zahradu, terasu nebo balkon. Pokud máte malý interiér, můžete si lehátko umístit i v obývacím pokoji či ložnici a užívat si tak pohodlí uvnitř domu.

Konstrukce lehátka je vyrobena z hliníku, což zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám – díky tomu jej můžete nechat venku v průběhu celého roku bez obav z poškození. Pokud jej však budete chtít přenášet z místa na místo, budete mít v ruce lehkou konstrukci, kterou zvládnete s lehkostí.

Lehátko je vyplétáno ručně z umělého ratanu nejvyšší kvality. Tento materiál je v současné době stále populárnější nejen díky své odolnosti vůči počasí, ale také kvůli svému vzhledu. Umělý ratan vypadá jako pravý, ale vyhovuje nárokům na kvalitu a trvanlivost současných materiálů.

Velikost a vlastnosti lehátka

Lehátko má rozměry 210x71x37/92 cm, což zaručuje komfort a skvělé posezení. Nastavení opěradla umožňuje 3 polohy sklopení opěradla, díky čemuž se můžete v pohodě opalovat i si číst knihu pohodlně z polohovacího lehátka. Vnější obložení lehátka z umělého ratanu je odolné vůči vlivům počasí a také slunečnímu záření, takže se nemusíte obávat opotřebení materiálu.

Nosnost lehátka je 135 kg, takže bez obav osedláte i s partnerem. Lehátko dodáváme včetně polstru v šedé barvě, na kterém budete sedět nebo ležet ještě pohodlněji.

Prostě si užijte chvíle pohody a příjemného odpočinku s tímto kvalitním polohovacím lehátkem. Určitě se vám bude hodit nejen na zahradě, ale i v interiéru vašeho domu.

Polohovací lehátko Montana bílé barvy

Kde si lze polohovací lehátko Montana bílé barvy získat?

Pokud jste zaujaty tímto výrobkem a chtěli byste si ho zakoupit, doporučujeme navštívit stránky https://www.kupsinabytek.cz/produkt/polohovaci-lehatko-montana-bile-umely-ratan-2, kde si můžete vybrat z nejširší nabídky nábytku pro Váš interiér i exteriér. Na stránkách najdete vše od sedacích souprav, přes křesla, stoly, židle, až k zahradním lehátkům.

Kupsi nábytek

Zdroj: www.kupsinabytek.cz