Truhlík ARGO terakota od Prosperplastu – velikost 100 cm

Klasický plastový truhlík na květiny je k dostání v různých velikostech.

Výrobce Prosperplast přináší kvalitní a odolné plastové truhlíky ve velikosti 100 cm. Tento truhlík je ideální pro zahradníky, kteří mají rádi přehlednost a jednoduchou péči o rostliny.

Tento truhlík můžete zakoupit zde: https://www.codina.cz/produkt/prosperplast-truhlik-argo-terakota-varianta-100-cm

Technické specifikace truhlíku

Délka 100 cm
Šířka 18 cm
Výška 14 cm
Hmotnost 485 g
Barva Terakota

Další velikosti truhlíků

Kromě 100 cm velikosti nabízí Prosperplast také další velikosti truhlíků. Pokud hledáte menší truhlíky, můžete zvolit například i 40 cm či 50 cm variantu. Pro ty, kteří potřebují větší truhlík, jsou k dispozici truhlíky o rozměrech 60 cm, 70 cm, 80 cm.

Každý z truhlíků se vyznačuje kvalitním zpracováním a odolností proti poškození. Díky tomu můžete být jisti, že vaše květiny budou v bezpečí a budou vynikat v krásných barvách a tvarech.

Možnosti doplňků

K truhlíkům od Prosperplastu nabízíme také doplňky, které vám pomohou s jejich využitím a údržbou.

Miska pod truhlík: Pokud se bojíte, že voda z truhlíku unikne na podlahu, můžete využít misku, která bude zachytávat přebytečnou vodu. Tuto misku můžete zakoupit zde: https://www.codina.cz/produkty/misky-pod-truhliky

Držáky na truhlíky: Pokud chcete využít truhlíky na vyšších místech, můžete využít držáky, které jsou k dispozici v několika variantách. Držák na truhlík můžete zakoupit zde: https://www.codina.cz/produkty/drzaky-na-truhliky

Květiny v truhlíku

Zdroj: Pixabay.com