Tmavě modrý kovový odkládací stolek Eyelet od HOUE s výškou 45 cm

Houe Eyelet 45 cm

Moderní vzhled a praktičnost jsou hlavními motivy odkládacího stolku HOUE Eyelet. Tento skvělý doplněk se hodí do interiéru i exteriéru a navíc nabízí možnosti umístění, na které jsou jen málokteré jiné stolky schopny. Kromě toho disponuje všemi vlastnostmi, které byste od tohoto typu nábytku v dnešní době očekávali.

Unikátní specifikace produktu

Rozměry: 45 x 45 x 30 cm (délka x šířka x výška)

Hmotnost: 4,4 kg

Barva: tmavě modrá

Provedení: hliníkové plechy se speciální lakovanou úpravou

Maximální zatížení: 10 kg

Použití: interiér i exteriér

Uprostřed lakované hliníkové desky najdete rukojeť, díky které lze stůl jednoduše přenést tam, kde ho právě potřebujete. To je praktické využití, které často oceníte zejména v exteriéru.

Houe Eyelet 45 cm

Deska má vyvýšené okraje, ale díky speciálnímu odtokovému systému bude i po vydatné dešťové sprše brzy suchá. To oceníte zejména v exteriéru.

Stolek můžete využít v interiéru i exteriéru, skvěle se hodí například na terasu a k bazénu. Pro jeho správnou údržbu je důležité dbát na jeho čistotu. Pokud chcete udržet dlouhou životnost a zachovat jeho pěkný vzhled, na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pořídit moderní a praktický stolík, který vám bude sloužit po mnoho let.

Zde si můžete stůl objednat online