Světle šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Atesio s roštem a úložným prostorem, velikost 180 x 200 cm


Světle šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Atesio s roštem a úložným prostorem

Na trhu postelí patří německá značka Meise Möbel mezi opravdové specialisty. Například tato čalouněná postel má kromě hladkého čela v polštářovém vzhledu také i kvalitní lamelové rošty a z boku otevíratelný pružinový dřevěný rám, který ukrývá praktický úložný prostor. 28 lamel roštu má také nastavitelnou tvrdost.

Doplňující parametry:

Nosnost postele: 240 kg

Hloubka zasunutí matrace: cca. 13 cm

Horní okraj strany postele: cca. 39,5 cm

Výška čela: cca. 103 cm

Celkové rozměry: cca. 225 x 199 x 103 cm

Tato postel v barvě světle šedé se skvěle hodí do místnosti zařízené v moderním stylu. V kombinaci s jednoduchými liniemi nábytku vytvoří pohodlný a stylový spánekový kout.

Světle šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Atesio

Velkou výhodou této postele je také skutečnost, že její rozměr 180 x 200 cm poskytuje dostatek prostoru pro spánek dvou osob.

Postel je opatřena kvalitním lamelovým roštem s 28 lamelami, který má nastavitelnou tuhost. Díky tomu si každý může přizpůsobit pevnost podle svých preferencí.

Světle šedá dvoulůžková postel Meise Möbel Atesio

Další skvělou vlastností této postele je možnost využití praktického úložného prostoru skrytého v pružinovém dřevěném rámu. Tento prostor je ideální pro ukládání ložního prádla nebo sezónního oblečení a pomáhá tak udržovat pořádek v ložnici.

Chcete si pořídit tuto skvělou postel? Na esrom.cz ji nyní můžete zakoupit za velmi výhodnou cenu. Navíc si můžete být jisti, že získáváte vysokou kvalitu od renomovaného výrobce postelí.