Stylová černá komoda Hammel Mistral Kubus s rozměry 136 x 89 cm


Značka Hammel spojuje moderní a skandinávský styl

Značka Hammel, která se vyznačuje vysokou kvalitou a udržitelností, je známá pro své kombinace moderního a skandinávského stylu. Jeho produkty jsou vždy čisté, minimalistické a funkční. Výjimkou není ani nástěnná komoda z řady Mistral Kubus s vyjímatelnými policemi.

Úložný prostor za dvířky

Komoda Hammel Mistral Kubus má rozměry 136 x 89 cm a nabízí dostatek prostoru pro drobné dekorace i věci, které zrovna nechcete nikde vystavovat. K tomu poslouží úložný prostor za dvířky, který vám umožní ukládat větší předměty, jako jsou knihy a dokumenty.

Kombinace různých barevných variant

Černá komoda se bude skvěle vyjímat v prostorách s moderním a minimalistickým designem. Nebojte se však experimentovat a kombinovat různé barevné varianty. Zkombinujte ji třeba s bílými poličkami nebo s komodami v jiných barvách. Vytvořte si tak úložný prostor podle vašich potřeb a vkusu.

Použití bez podnoží a zavěšení na stěnu

Komodu Hammel Mistral Kubus lze také použít bez podnoží a zavěsit ji na stěnu. Upevňovací nástěnná lišta je součástí balení, takže se nemusíte bát, že by se vám komoda po zavěšení znovu řítila dolů. Tuto možnost využijete zejména tam, kde nemáte dostatek místa na podlahovou komodu.

Zdroj obrázku: Maliboo.cz

Stylová černá komoda Hammel Mistral Kubus s rozměry 136 x 89 cm