Roztomilý růžový prošívaný přehoz s polštářovými povlaky Flamingo Powder na dvoulůžko

Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího! V sadě totiž namísto klasického povlaku na peřinu najdete polstrovaný přehoz. Rovnou ho tak můžete používat jako přikrývku nebo deku. V létě jí oceníte díky tomu, že je příjemně lehká, a v zimě ji můžete doplnit již normálními peřinami a mít tak dvojitou vrstvu pro zateplení.

Obálkové zapínání

Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tento roztomilý růžový prošívaný přehoz je určen pro dvoulůžko. Měří 200 x 220 cm a kromě přehozu zahrnuje i dva polštářové povlaky se stejným motivem – růžovým flamingem na bílém pozadí.

Pokud tedy hledáte něco originálního a neotřelého pro svou ložnici, zvažte tento nápaditý set jako skvělý nákup. A pokud ještě váháte, podívejte se na více fotografii a podrobnosti na této stránce.

Růžový prošívaný přehoz s polštářovými povlaky Flamingo Powder na dvoulůžko

Nakupování domácího textilu může být někdy docela stereotypní záležitostí. Mezi bílými a béžovými přikrývkami a povlaky tak hledáme něco, co by nás zaujalo a dodalo trochu života do našeho ložnice.

Proč tedy nezvolit něco trochu odvážnějšího a výstřednějšího? Nabízí se třeba tento roztomilý růžový prošívaný přehoz s polštářovými povlaky Flamingo Powder na dvoulůžko. Určitě nejde o tradiční povlečení, ale právě v tom je jeho kouzlo.

Růžový prošívaný přehoz s polštářovými povlaky Flamingo Powder na dvoulůžko

Takový nevšední kousek může být skvělým dárkem pro někoho, kdo má rád originální věci a nebojí se experimentovat s designem. Nebo si ho můžete pořídit také pro svoji bytovou kolekci a doplnit ho například o bílé nebo růžové polštáře a záclony. Výsledkem bude absolutně stylová, moderní a energická ložnice, ve které se budete cítit dobře a pohodlně.