Oslnivý růžový koberec Universal Loft pro váš interiér – velikost 120 x 170 cm!


Jednoduchost, která nikdy nezklame

Universal Loft je elegantní koberec, který v sobě nese dokonalou kombinaci jednoduchého designu a luxusního povrchu. Tento kus bude skvělou volbou do vašeho moderního interiéru, ale také ho můžete využít v glamour nebo industriálním stylu. Je to vůbec dokonalá volba do každého prostoru, který potřebuje trochu zjemnit a dodat mu eleganci.

Koberec je k dostání v růžové barvě a má ideální velikost 120 x 170 cm. Skvěle se zapadne pod vaše kousky nábytku jako jsou stolečky, křesla, pohovky nebo kvalitní lůžko.

Povrch vytvořený z polyesteru

Koberec Universal Loft vyniká svým povrchem, který je vyrobený z polyesteru. Tento materiál se vyznačuje svým elegantním leskem a příjemnou měkkostí, díky čemuž bude váš interiér dokonale komfortní a útulný. Navíc je vhodný i pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Spodní strana

Spodní strana koberečku Universal Loft je zhotovena z kvalitního tkaného vinylu, který je mimořádně odolný a navíc se vyznačuje protiskluzovostí. Díky němu nebude koberec klouzat po podlaze a vy se tak nemusíte bát možných nehod.

Udržitelnost jako filozofie značky Universal

Značka Universal má zakotvenou filozofii v udržitelnosti, což se projevuje i v procesu výroby jejich produktů. Právě proto jsou tyto koberečky provázány recyklací, aby co nejvíce minimalizovaly zátěž na přírodu.

Je vhodný i na vyhřívané podlahy

Poznámka na závěr – tento koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy, takže se nemusíte bát, že vám nebude vyhovovat v kombinaci s podlahovým topením.

Pokud jste zvědaví na tento koberec a chcete si ho pořídit do svého interiéru, klikněte na následující odkaz: https://www.isolund.cz/produkt/ruzovy-koberec-universal-loft-120-x-170-cm