Oslnivé černé závěsné svítidlo Opviq lights Rodi pro moderní interiéry


Najděte si toho správného společníka na noční toulky vašim domovem

Osvětlení je nedílnou součástí každého bytu či domu a pokud si vyberete designový kousek, plní funkci i jako nádherná dekorace. Jedním z takových kousků je i závěsné svítidlo Opviq lights Rodi, které vás očaruje svým originálním vzhledem, s kterým rozzáříte i ten nejtemnější kout.

Hodnota IP určuje stupeň krytí a odolnost všech osvětlení. Tento kousek má hodnotu IP20. To znamená, že je chráněn před vniknutím předmětů s průměrem nad 12 mm (např. prst).

Černá barva udělá z vašeho interiéru jedinečný kousek. Zároveň se snadno sladí s ostatním nábytkem či doplňky a působí velmi elegantně. Závěsné svítidlo Opviq lights Rodi je navrženo tak, aby vyniklo a upoutalo pozornost.

Zavesné svítidlo se hodí do větších prostor s vysokými stropy, například do obývacího pokoje, kuchyně nebo jídelny. Díky svému originálnímu vzhledu si své místo najde i v ložnici či na chodbě.

Žárovky nejsou součástí balení a doporučujeme pro delší životnost osvětlení otírat vlhkým hadříkem.

Odkaz na produkt

Závěsné svítidlo Opviq lights Rodi najdete na stránkách firmy AtComplet.cz. Cena tohoto kousku se pohybuje od 2 500 do 3 500 Kč, podle zvolené varianty.

Vyberte si kousek, který bude mít svou osobitost

Závěsné svítidlo Opviq lights Rodi je ideální volbou pro ty, kteří hledají originální kousek do svého bytu či domu. S tímto svítidlem budete mít nejen perfektně osvětleno, ale také krásnou dekoraci, kterou si můžete na chvíli užít nebo výraznou součást vašeho interiéru. Vyberte si kousek, který bude mít svou osobitost a bude vyzařovat něco netradičního.

Závěsné svítidlo Opviq lights Rodi

Prostor, kterým žijeme, ovlivňuje i naši náladu. Proto bychom se měli snažit mít všechny kousky, které nám dělají radost, ať už se jedná o závěsné svítidla, dekoraci nebo jiné doplňky, které nás inspirují a tvoří jedinečnou atmosféru.

Závěsné svítidlo Opviq lights Rodi je právě tímto kouskem, který dokáže dodat místnosti něco navíc. Pokud máte rádi moderní design s jedinečnými kousky, pak je tato zavěšená lampa tou pravou volbou.

Investice do osvětlení nejen, že dokáže změnit celkový dojem z vašeho domova, ale také dokáže přinést lepší atmosféru pro vaše každodenní úkoly. Proto by výběr osvětlení měl být pečlivě zvažovaný. Naštěstí dnes není náročné najít stylová svítidla, jako je Opviq lights Rodi.

Oslnivé černé závěsné svítidlo Opviq lights Rodi

Závěr

Celkově je Opviq lights Rodi skvělou volbou pro ty, kteří potřebují světlo a zároveň hledají designový kousek. Tento kousek bude určitě dominovat v místnosti a dodat ji něco speciálního. Jestliže hledáte něco, co jiní nemají a budete se chtít nechat inspirovat originálním vzhledem, pak byste nemuseli hledat dál.

Osvětlení je důležitou součástí každého interiéru a vybrat si to pravé není vždy jednoduché. Pokud chcete kromě funkčnosti i vysokou estetiku, závěsné svítidlo Opviq lights Rod