Nový koberec od Vitaus Jose ve velikosti 80 x 150 cm – nevšední kousek pro váš interiér


Pokud hledáte zajímavý a výrazný kus do vašeho interiéru, nemusíte hledat dál. Nabízíme vám nový koberec od značky Vitaus, který je nejen krásný, ale také velmi kvalitní.

Svěží barvy a zdobné motivy

Koberec značky Vitaus vás na první pohled zaujme svými sytými barvami a výraznými zdobnými ornamenty. Tyto prvky jsou kombinovány do krásného a nevšedního vzoru, který do vašeho prostoru dodá potřebnou dynamiku.

Pro snadnou volbu měřítka koberce bychom doporučili více prostornějších místností, ale malé koberce jsou vhodné i jako doplňek k sedačce apod.

V prostoru vynikne a díky svému jemnému hladkému povrchu vám poskytne komfort. A pokud se obáváte, že barevný a vzorovaný koberec bude působit příliš rušivě, nebojte se. Díky své nápaditému designu dokáže koberec s dostatečným kontrastem skvěle zapadnout do i jinak netradičního designu.

Kvalitní materiál a výrobní proces

Koberec je vyroben z vysokokvalitního materiálu, který se vyznačuje příjemným na omak. Navíc je toto textilie trvanlivý, takže koberec vám bude poskytovat radost mnoho let.

Aby byl koberec od Vitaus Jose skutečně výjimečný, byly při výrobě použity moderní technologie, díky nimž se podařilo vyrobit vzor i v mnohem větších rozměrech. Ačkoli se mohou koberce s různými rozměry lišit výsledným rozprostřením vzoru, stále budou svým designem a kvalitou odpovídat požadavkům značky.

V případě zájmu o tento nevšední kousek můžete navštívit e-shop našeho partnera SIDONIA, kde tento máme skladem v rozměru 80 x 150 cm.

Koberec od Vitaus Jose je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zajímavý a kvalitní kus do svého interiéru. Takže neváhejte a pořiďte si tento originální kousek, který vám bude sloužit mnoho let.

Objednat můžete zde: https://www.sidonia.cz/produkt/koberec-vitaus-jose-80-x-150-cm

koberec Vitaus Jose

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Navštivte e-shop SIDONIA a najděte další zajímavé interiérové doplňky.