Novinka – Scandi Bílá skříňka Marika o rozměrech 100 x 38 cm


Novinka – Scandi Bílá skříňka Marika

Seznamte se s novou trendy skříňkou Marika od Scandi! Tento elegantní designový kus nábytku nese výrazné prvky retro stylu a je ideálním řešením pro ty, kteří se chtějí obklopit kvalitním designovým nábytkem. Lakovaný korpus z MDF, který je kvalitně zpracovaný, v bílém provedení spočívá na nohách z masivního dubového dřeva. Řada retro designového nábytku Marika je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a mnohostranně využitelný nábytek.

Rozměry a barva

Skříňka Marika má rozměry 100 x 38 cm, což je ideální velikost pro tiché rohové zákoutí v obývacím pokoji, předsíni, ložnici nebo kanceláři. Bílá barva skříňky se snadno sladí s jakoukoli prostorou a navíc dodává místnosti lehký a otevřený vzhled.

Posuvné dveře

Skříňka Marika je osazena posuvnými dveřmi, které zaručují, že dovedou být uložené věci na první pohled skryté. Svou praktičností si získá každého, kdo by měl rád minimalismus a čistotu v interiéru.

Kvalitní výroba

Skříňka Marika je vyrobena z MDF desky, která zajišťuje pevnost a odolnost nábytku při zachování nízké váhy. Povrch skříňky je hladký a lesklý, díky použití kvalitních laků, což zaručuje dlouhou životnost a zachování vzhledu i při častém používání. Skříňka disponuje nohama z masivního dubu, které zabraňují otřesům a znečištění podlahy.

Scandi Bílá skříňka Marika

Údržba

K čištění skříňky Marika doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Zkrátka – s tímto výrobkem získáte skvělou kvalitu a krásný retro design za bezkonkurenční cenu. Netrapte se sháněním vhodného nábytku a můžete si být jisti, že si s touto skříňkou naplníte svůj interiér. Dopřejte si tedy skříňku Marika od Scandi, kterou ocení každý náročný milovník kvalitního designového nábytku!