Modrý venkovní koberec Universal Nicol Casseto s rozměry 140 x 200 cm – styl a praktičnost pro Váš exteriér!


Zemité tóny a neutrální barevné odstíny

Pokud máte rádi zemité tóny a neutrální barevné odstíny, bude tato kolekce koberců od značky Universal tím pravým pro vás.

Modrý venkovní koberec Universal Nicol Casseto

Tento fešák je ideální společník, který zabrání nachlazení od studené podlahy, kterou zároveň odhluční. Jeho elegantní pojetí navíc interiéru dodá šmrnc, který ještě nezažil. To však není vše.

Bytelné provedení a materiál

Díky svému bytelnému provedení a materiálu se hodí i na venkovní využití. Ozdobit si s ním tak můžete třeba terasu či okolí bazénu.

Proč mít doma koberec? Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění. Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

Modrý venkovní koberec Universal Nicol Casseto

O značce Universal:

Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Nyní si můžete objednat modrý venkovní koberec Universal Nicol Casseto s rozměry 140 x 200 cm a zlepšit tak nejen komfort Vašeho interiéru, ale i exterieru.