Moderní a elegantní obývací stěna ALPINE s vysokým leskem v bílé barvě!


Moderní a elegantní obývací stěna ALPINE

Nadčasový design

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna ALPINE je ideálním doplňkem každého moderního obývacího pokoje. Díky svému minimalistickému designu a vysokému lesku v bílé barvě se dokonale hodí k moderním interiérům. Celá sestava dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj a vynikne svou elegancí a smyslem pro detail.

Vysoká kvalita a variabilita

Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího. Stejný smysl pro detail a kvalitu se promítá i do výroby této obývací stěny.

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní a jdou nastavit svisle i vodorovně. To znamená, že si můžete sestavu upravit podle svých potřeb a přání.

Tloušťka MDF desky je 16 mm, což zaručuje pevnost a stabilitu. Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií, což dodává stěně moderní a elegantní vzhled.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, ale nejsou dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí. Ty si musíte dokoupit sami, aby byla instalace co nejjednodušší a bez problémů.

Osvětlení není součástí balení, ale lze dokoupit v příplatkovém parametru výše. Osvětlení dokáže výrazně zlepšit atmosféru a vyzdvihnout krásu obývací stěny.

Doprava a montáž

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici, což usnadňuje přepravu a snižuje náklady na dopravu. Samotná montáž není nijak složitá a pokud budete postupovat podle přiloženého návodu, můžete ji zvládnout bez problémů sami.

Závěr

Obývací stěna ALPINE je moderní, elegantní a kvalitní nábytek, který zkrášlí každý obývací pokoj. Vysoce kvalitní materiály a variabilita sestavy jsou zárukou vysoké spokojenosti zákazníka. Chcete-li se sami přesvědčit o kráse a kvalitě této obývací stěny, navštivte náš e-shop na adrese vybirejnabytek.cz, kde si můžete sestavu objednat.