Krásný kusový koberec Life Shaggy 1501 v mokkafarbených odstínech – rozměry 60×110 cm

Krásný kusový koberec Life Shaggy 1501 v mokkafarbených odstínech

Bestseller v kategorii koberců

Koberce z řady Life Shaggy právem patří mezi naše nejprodávanější kusy. Je to dáno jednak jejich variabilitou, protože nabízíme celou řadu barev, tvarů a velikostí, ale neméně důležitým parametrem je jejich komfortní 30 mm dlouhý vlas.

Life Shaggy koberce jsou skvělé jak z hlediska vzhledu, tak i pohodlí. Jedná se o vlas typu frisé, který je tvořen několika do sebe smotanými vlákny. Vlas tak získává na pevnosti a odolnosti. Přesto si koberec zachovává vyšší míru komfortu, než koberce s krátkými vlákny.

Komfortní a praktický kousek za dobrou cenu

Koberce Life Shaggy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný kusový koberec za dobrou cenu. V neposlední řadě je potřeba zmínit velice příznivou cenu těchto koberců, která také jistě hraje roli při výběru koberce.

Koberec Life Shaggy 1501 v mokkafarbených odstínech - detail

Výhodou Life Shaggy koberců je také možnost dokoupit si více kusů a poskládat je podle svého vkusu na větší ploše. Kusové koberce jsou také praktické, protože se velmi snadno udržují v čistotě, stačí je pravidelně vysávat.

Závěr

Koberce Life Shaggy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový kusový koberec za dobrou cenu. Jejich variabilitou, pohodlím i praktičností přesvědčí jak rodiny s dětmi, tak singlů hledajících pohodlí v bytě. Nebojte se tedy investovat do kvalitního kusu a pořiďte si koberec, který bude královat u vás doma.