Elektrický polohovací rošt Hom’in – ideální volba pro rám 100/200 cm

Hledáte špičkový rošt do své postele? Pak Vás tento elektricky nastavitelný lamelový rošt od značky SLEEPTEX rozhodně zaujme. Je určen pro postele s plochou lůžka cca 100 x 200 cm (Š x D), ale k dostání je také v jiných rozměrech.

Komfort lamelového roštu

Při výběru roštu často platí: čím více lamel, tím vyšší komfort. Proto má tento rošt 42 lamel z vrstveného březového dřeva. Díky nim se může pochlubit vynikající pružností a schopností velmi dobře se přizpůsobit bodovému tlaku.

Nastavitelný rošt podle Vašich potřeb

Ve střední části nastavíte jeho tuhost podle svých potřeb a hmotnosti. Vícenásobné polohování v oblasti hlavy a nohou jsou vítané funkce pro každého, kdo si rád dopřává skutečné pohodlí. A navíc tím ulevíte namáhaným partiím.

Prodyšnost, komfort a vynikající kvalita, to vše je tento motoricky nastavitelný rošt do postele: dopřejte sobě i své matraci to nejlepší!

Elektrický polohovací rošt Hom'in

Během noci se můžeme několikrát převalit, abychom si ulevili od bolesti zad, nebo aby se namáhané svaly zregenerovaly. S tím Vám pomůže tento elektrický polohovací rošt. Díky vícenásobnému polohování si můžete nastavit úhel přikládání – ať už je to pro čtení knihy, sledování televize nebo jen tak pro relax.

Kdyby bylo třeba si rošt přizpůsobit svým potřebám, lze tento rošt snadno nastavit tak, aby vyhovoval co nejvíce. Ať už jste těžší či lehčí postavy, či máte odlišnou anatomii, tento rošt se dokáže přizpůsobit individuálnímu tvaru těla díky své vysoce elastické konstrukci.

Pokud trpíte bolestmi zad, doporučujeme tento rošt jako vynikající pomocník na cestě k eliminaci bolesti, ať už jste muž nebo žena, mladší či starší věkové kategorie.

Elektrický polohovací rošt Hom'in

Specifikace výrobku

  • 100×200 cm
  • Motor – 42 pružných dřevěných lamel
  • Trio pouzdra
  • Trojitý střední pásek

Prodejcem tohoto luxusního polohovacího roštu je společnost Kupsina bytové centrum s.r.o., která se specializuje na kvalitní postele, matrace, přikrývky, polštáře, povlečení a další potřeby pro dobrou a zdravou noc.

Pokud si chcete naši nabídku prohlédnout blíže, navštivte naše stránky na adrese www.kupsinabytek.cz a vyberte si z našeho širokého sortimentu.