Elegantní světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GOA pro vaši jídelnu

Stylová jídelní židle MICADONI GOA vás zaujme na první pohled především vysokým komfortem a zajímavě tvarovaným sedadlem. Jídelní židle Lumina je čalouněná hebkým sametem ve světle šedé barvě. Černě lakovaná buková podnož dodává celku elegantní vzhled.

Jídelní židle GOA vhodně doplní moderní i klasicky zařízenou jídelnu, do které vnese závan elegance a nadčasového stylu.

Doplňte svůj interiér o jemnost a měkost

Židle MICADONI GOA kombinuje jemnost sametového potahu se silou a elegancí černě lakované podnože z bukového dřeva, čímž vytváří dokonalý styl do vaší jídelny.

Jednotlivé detaily židle jsou navrženy a zpracovány s velkou péčí o kvalitu, aby vám poskytly skvělé pohodlí při jídle. U sedáku a zádové opěrky je použita kvalitní vycpaná pěna, která se přizpůsobí vaší postavě.

Židle MICADONI GOA je skvělou volbou pro ty, kteří se snaží o dokonalý interiér a mají rádi sametovou měkkost doteků.

Tip k čištění

Aby byl váš kus nábytku v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. 

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku.

U inkoustových skvrn byste měli použít speciální ošetření k odstranění inkoustových skvrn, prodávané ve specializovaných prodejnách nábytku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GOA

Elegantní světle šedá sametová jídelní židle MICADONI GOA

Zvolte pro svůj interiér špičkovou a kvalitní výrobu židlí, které vám pohodlně poslouží při každodenním používání. S židlí MICADONI GOA získáte elegantní kousek do vaší jídelny, který propojuje luxus a pohodlí. Stačí jen zvolit k jídelnímu stolu doplněk, který vám nejen poskytne skvělé pohodlí, ale uš