Dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina s otočným ramínkem v černé matné barvě SE908.0/4CMAT

Páková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE s otočným ramínkem je nezbytností v každé kuchyni. Pokud se rozhodujete pro nákup nové baterie, určitě byste měli zvážit možnost zakoupit baterii od značky RAV SLEZÁK.

RAV SLEZÁK je česká firma, která se zaměřuje na výrobu kvalitních sanitárních zařízení již od roku 1946. Jejich produkty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, splňují nejvyšší standardy a jejich design má eleganci a jedinečnost.

Vlastnosti produktu

je designovou baterií, která je vyrobena z kvalitní mosazi a má černé matné provedení. Vyniká svou jedinečnou elegancí a moderním designem, který se hodí do každé kuchyně.

Je vybavena otočným ramínkem, který umožňuje plynulé ovládání vodního proudu. Díky tomu můžete snadno napustit nádobí nebo umýt zeleninu. Baterie má standardní flexibilní přípojku G3/8 a keramický kartáčový ventil.

Tato dřezová baterie je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají moderní a jedinečný design, kvalitu a funkčnost.

Montáž a údržba baterie

Při montáži baterie je důležité dodržovat návod k použití. Pokud si nejste jisti, zda zvládnete montáž sami, doporučujeme nechat montáž provést profesionálem. Montáž baterie není složitá, ale může se stát, že dojde k úniku vody, pokud není provedena správně

Údržbu baterie je důležité provádět pravidelně. Baterii stačí čistit jemným hadříkem a mýdlovou vodou. Pokud se na baterii objeví vodní kámen nebo jiné zabarvení, stačí použít speciální čistící prostředek na bázi octa a vodu. Nikdy nepoužívejte abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit povrch baterie.

Závěr

je jedinečnou baterií, která se hodí do každé moderní kuchyně. Její design a kvalita jsou nevyvratitelné a díky otočnému ramínku je ovládání vodního proudu velmi jednoduché.

Zvažujete-li nákup nové dřezové baterie, RAV SLEZÁK Seina s otočným ramínkem v černé matné barvě SE908.0/4CMAT by měla být vaší první volbou. Neváhejte kliknout na tento odkaz k produktu: https://www.esrom.cz/produkt/drezova-baterie-rav-slezak-seina-s-otocnym-raminkem-cerna-matna-se908-0-4cmat a objednat si ji ještě dnes!