Dětský koberec Hearts 100 x 160 cm – neotřelý design pro dětský pokojíček!

Dětský koberec Hearts 100 x 160 cm je skvělým doplňkem do dětského pokoje. Jeho neotřelý design a roztomilé motivy jsou ideálním parťákem pro děti na hraní, malování i na bosé nohy při čtení knížek na posteli. Tento koberec bude vypadat skvěle v každém dětském pokoji.

Na dotek příjemný, lehce udržovatelný a děti si navíc zamilují kreativní a roztomilé motivy ♥

Dětský koberec Hearts 100 x 160 cm je vyroben z kvalitního materiálu, který je na dotek příjemný. Díky tomu jsou děti s koberecem v kontaktu při hraní a mohou se na něm cítit velmi pohodlně. Koberec se navíc snadno udržuje a děti si zamilují jeho kreativní a roztomilé motivy s malými srdíčky ♥.

Nebudete muset zbytečně obnovovat koberec, jelikož má protiskluzovou spodní stranu a tedy se nebude posouvat ani při intenzivním hraní. A pokud se něco na koberec dostane, můžete ho snadno vyprat v pračce a bude vypadat jako nový ♥

Investice do kvality a bezpečnosti

Pořízením dětského koberce Hearts 100 x 160 cm získáte nejenom krásný doplněk do pokoje vašeho potomka, ale i kvalitní zboží, na které se můžete spolehnout. A kromě toho také investujete do bezpečnosti svého dítěte. Při hraní na koberec bez obav a rizika toho, že se dítě zraní.

Pokud se chcete podívat na náš koberec blíže, můžete si ho prohlédnout na stránkách www.nabytekprehledne.cz, kde najdete více specifikací k produktu i detailní popis jeho vlastností.

Dětský koberec Hearts

Na závěr tedy můžeme potvrdit, že dětský koberec Hearts 100 x 160 cm je vynikající volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí mít v pokoje svého potomka nejenom krásný a roztomilý doplněk, ale i funkční a bezpečný kus nábytku.