Béžová rohová pohovka MESONICA Fluvio – levá strana, délka 250 cm

Dvoumístná pohovka Fluvio od značky Mesonica je svým kompaktním a geometrickým tvarem odrazem trendů současného moderního designu. Fluvio bezesporu obohatí prostor vašeho obývacího pokoje, do kterého vnese útulnost a pohodlí.

Čalouněná pohovka se vyznačuje maximálním komfortem a nabídne tak perfektní místo k odpočinku a relaxaci. Nábytek z kolekce Fluvio se stane nezbytným doplňkem moderních interiérů i komerčních prostor.

Béžová rohová pohovka MESONICA Fluvio - levá strana, délka 250 cm

Komfort a pohodlí

Fluvio je kolekce, která klade velký důraz na pohodlí a komfort uživatele. Dvoumístná rohová pohovka MESONICA Fluvio je čalouněna v kvalitní látkové poživici, což zajistí maximální pohodlí při odpočinku a relaxaci.

Pohovka je vybavena anatomicky tvarovanými sedáky a opěrkami, které nabízejí ergonomický tvar a všesměrové pohodlí. Sedáky i opěrky vyplněné HR pěnou se postarají o to, aby sedění bylo co nejpříjemnější a odpočinkové.

Dlouhá životnost a kvalita provedení

Pohovka MESONICA Fluvio je vyráběna z kvalitního a pevného dřeva, které zajistí dlouhou životnost produktu. Látková poživice je pevná a odolná, což zaručuje méně nákladů na údržbu. Pohovka z kolekce Fluvio je tak ideální volbou pro uživatele, kteří hledají praktický a kvalitní nábytek s nízkými náklady na údržbu.

Na zakázku a individuální odstupné podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je důležité si před nákupem pohovky MESONICA Fluvio vyjasnit podmínky pro vrácení zboží a individuální odstupné podmínky.

Přejít na produkt: