Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee – designový kousek s pohodlným sezením

Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee je originálně tvarovaná židle, která vás zaujme svou moderní koncepcí. Židle je vyrobená z jasanového dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost. Podnoží této židle má unikátní tvar, který se zcela odlišuje od klasických jídelních židlí.

Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee

Látkové čalounění pro maximální komfort

Prostorný sedák a pohodlná zádová opěrka jsou potaženy látkovým čalouněním. Toto čalounění je skvěle prodyšné a příjemné na dotek, což zaručuje pohodlné sezení po dlouhou dobu. Béžová barva látky je v neutrálním odstínu, který se hodí do interiérů všech stylů a barev.

Navíc látka má hladký a jemný povrch, který je velmi snadno udržovatelný. Pokud se na něj dostane nějaká nečistota, snadno ji odstraníte mokrou hadříkem s jemným čistícím prostředkem.

Designový kousek do vašeho interiéru

Jídelní židle DAN-FORM Glee není pouze pohodlná, ale také jedinečná svým vzhledem. Je vhodná do jakéhokoliv interiéru – od moderního až po tradiční. Její designový vzhled upozorní na sebe, a to bez toho, aby byla „příliš“ výrazná.

Židle je určená jak do domácností, tak i do komerčních prostor. Její originální design a kvalitní materiály přispějí k tomu, že vaše kavárna, restaurace nebo hotel bude vypadat moderně a stylově.

Pokud preferujete přírodní dřevo, můžete si tento model objednat také s přírodně zbarvenou podnoží. Kombinace jasanu a béžové látky vytvoří skvělý efekt, který jistě ozvláštní váš interiér.

Dostupnost a objednávka

Jídelní židle DAN-FORM Glee je momentálně k dispozici na e-shopu www.nabytekprehledne.cz. Zde si můžete vybrat jak jasnou, tak také béžovou variantu židle.

Po objednání vám židle bude doručena přímo k vám domů, či do vašeho podniku. Montáž židle je velmi jednoduchá, a tak se s tím zvládne každý.

Zbytek interiéru už záleží na vaší kreativitě, ale s Béžovou látkovou jídelní židlí DAN-FORM Glee určitě uděláte dobrý první krok k modernizaci svého bytu, domu nebo podniku.

Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee

Závěr

Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee je moderní a originální židle, která zaujme nejen svým vzhledem, ale také svou kvalitou a pohodlným sezením. Je vhodná jak do domácnosti, tak i do komerčních prostor. Látkové čalounění je snadno udržovatelné a lze ho dobře kombinovat s různými dekoračními styly.

Objednání této židle na e-shopu www.nabytekprehledne.cz je snadné a rychlé. Doručení židle je zajištěno přímo k vám domů. Případnou montáž zvládnete i bez odborné pomoci.

Pokud tedy hledáte židli, která je moderní, pohodlná a kvalitní, je Béžová látková jídelní židle DAN-FORM Glee tou nejlepší volbou.