ASIR Lustr ZIKZAK 4 CAMLI v ořechové černé barvě


Zaujme každý interiér

ASIR Lustr ZIKZAK 4 CAMLI je moderní svítidlo, které působí jedinečným dojmem. Stylový design napovídá, že stínítko má zkřížené prvky a žárovky jsou v jakési designové kleci visící na řetězu pod stropem. Jeho klec je vyrobena z dřevěného rámu dekoru ořech s kovovým řídkým výpletem v černé barvě, což mu dodává jedinečný vzhled.

Kromě své originální konstrukce, lustr ZIKZAK disponuje čtyřmi objímkami pro žárovky, výkonnostně dostačujícími ke kvalitnímu a jasnému osvětlení místnosti.

Velkou výhodou je, že tuto nádhernou lampu lze snadno použít k vybavení každé místnosti, díky jeho rozměrům, které jsou 60 x 30 cm a výšce 70 cm. Lustr má též nastavitelnou výšku, což umožňuje dokonalé přizpůsobení lampy k interiéru.

Vyroben z kvalitních materiálů

ASIR Lustr ZIKZAK 4 CAMLI je vyroben z habrového dřeva v dekoru ořech a černého kovu. Tyto materiály nejenže zajišťují kvalitu a trvanlivost, ale také přidávají estetickou hodnotu a výjimečnou atmosféru, kterou lustr ve vaší místnosti zanechá.

Je třeba poznamenat, že při instalaci svítidel bez zástrčky, by měla být instalace provedena pouze odborně způsobilou osobou. I v takovém případě se ale vyplatí investovat do takového originálního svítidla.

Závěr

ASIR Lustr ZIKZAK 4 CAMLI je originální lampa, která vám dodá pocit luxusu a krásy. Aby vám lustr stavěl naprosto dokonalou atmosféru, musíte u něj zvolit odpovídající žárovku. Bohužel, žárovka není součástí dodávky tohoto svítidla, takže si ji musíte zakoupit zvlášť.

Pokud vás zaujal tento lustr, můžete si ho zakoupit na srovnavacnabytku.cz. Velkou výhodou této stránky je, že zde najdete mnoho dalších produktů a lze si je porovnat podle cen a kvality.

Takže, pokud chcete dodat vašemu interiéru unikátní nádech, neváhejte a přidejte si světla do svého života se svítidlem ASIR Lustr ZIKZAK 4 CAMLI.