NABÍDKA

Konzultace
Internet převratně mění řada nových trendů,  ale jak se s nimi popasovat? Chcete poradit, do čeho investovat svůj čas a jak postupovat? Poradíme vám, jakou strategii zvolit na sociálních sítích jako Facebook či Twitter. Ukážeme vám, jak se zapojit do mobilní revoluce: jaké aplikace můžete vyvíjet, jak si pohrát s location based services (služby využívající informací o poloze zákazníka z jeho mobilního telefonu), zda lze ve vašem případě využít augmented reality (rozšířená realita – doplnění skutečnosti o související virtuální informace) a další nové trendy.

Školení a přednášky
Potřebujete vyškolit svůj tým či zaměstnance? Naučíme je, jak psát text pro web, jak vytvořit kvalitní internetovou stránku, jak efektivně investovat do marketingu na webu či v sociálních sítích, jak vystupovat za firmu na Facebooku a na co si dát pozor. Náš konzultantský tým již za svou kariéru odškolil stovky klientů, a nebude pro něj tedy problém sestavit školení na míru přesně podle vašich požadavků. Chybět nebudou ani praktické příklady.

Analýzy 
Stojí vaše firma před důležitým rozhodnutím o svém internetovém působení? Nechte si vypracovat sofistikovaný pohled zvenčí. Na základě osobních setkání a díky bohatým zkušenostem našeho týmu vám nabídneme detailní analýzu problému a svoje doporučení. Kromě toho pro vás připravíme prezentaci výsledků, zodpovíme vaše dotazy a případně analýzu dle dalších přání doplníme.

Monitoring v sociálních sítích
Jak se daří vaší firmě na internetu? Jak vás zákazníci vnímají? Co se jim líbí a co kritizují? Objednejte si od nás monitoring v sociálních sítích. Včas vás upozorní na potenciální problémy – a to dříve, než se téma dostane do mainstreamových médií a problémy se stanou velmi reálnými. Monitoring a pravidelný audit vám ukáže, na jakou část komunikace se více zaměřit a v čem je naopak vaše největší síla. Nabídne vám objektivní pohled na to, zda je vaše komunikace na internetu a v sociálních sítích efektivní.

Kompletní internetové projekty na klíč
Potřebujete k sobě přilákat na internetu pozornost, chcete více zapojit své zákazníky, ale nemáte správný nápad či čas na realizaci nového projektu? Objednejte si u nás internetový projekt na klíč. Na základě osobního setkání vymyslíme originální a efektivní internetový projekt využívající aktuální trendy. Schválený projekt pak rozpracujeme do detailní specifikace pro vaše programátory anebo jej celý zrealizujeme a povedeme.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.


Generačný čas: 1.1420249939ms, CMS system created by mr.Puetro (www.puetro.net)